SYMPTOMS

הנה מה שקורה אם תאכל זנגביל כל יום

אם אתה מתכוון לתבלין כלשהו, עשה אותו לזנגביל. כמובן שיש טונות של תבלינים נהדרים שמציעים יתרונות בריאותיים משמעותיים, אך קשה להוסיף זנגביל למספר התכונות החיוביות. ובניגוד לתוספי מזון יומיים פופולריים אחרים, גם הוא טעים. (אנו מסתכלים עליך, חומץ תפוחים.)

הסיבה שג’ינג’ר כל כך טוב עבורך היא במתחם שנקרא ג’ינג’רול. חומר זה הנו אנטי דלקתי, כלומר הוא יכול להקל על כאבים ונפיחות. זהו גם נוגד חמצון המנטרל רדיקלים חופשיים מזיקים בגוף. זה יכול להפחית את הסיכון לחיים שלך לסרטן.

המשך לקרוא כדי ללמוד על יתרונות אלו ורבים אחרים של אכילת ג’ינג’ר בכל יום.

אנו חושבים שתופתעו ממה שקורה ועד כמה אתם יכולים להרגיש. החל ממטרת החיים של מספר 4, ועד התמיכה שמספר 8 מציע למשימה קשה באמת, ג’ינג’ר יכול להיות ברצינות כמו החבר הכי טוב שלך.

1. לכבוש ריפלוקס חומצה

ריפלוקס חומצה יכול להופיע על סמך סוג הארוחה שאכלת, או פשוט בגלל האנטומיה הספציפית שלך. יש אנשים שמועדים לכך במיוחד. בכל מקרה זה כואב ומשבש! ג’ינג’ר כל כך טוב בהפחתת ריפלוקס חומצה, עד שהחומרים הפעילים שלו משמשים בתרופות לריפלוקס חומציות.

מחקרים מסוימים מצביעים על כך שצריכת ג’ינג’ר בכל יום, בין אם בתה מיוחד ובין אם באוכל שלך, יכולה לחסל ריפלוקס חומציות יחד.

2. צמצם את הדלקת בכל חלקי גופך

דלקת היא מנגנון הגנה שימושי כאשר יש לבודד חלק פגוע או נגוע בגוף כדי להגביל את הפגיעה באזורים אחרים. עם זאת, התהליך הדלקתי לא כל כך טוב להכיר מתי הדלקת הזו מועילה ומתי היא פשוט כואבת.

כך שאנשים עם מצבים דלקתיים כרוניים כמו דלקת פרקים יכולים לחוות הקלה רבה מאכילת זנגביל. יכולת זהה הופכת את הג’ינג’ר לטוב לריפוי לאחר פציעות מכל הסוגים.

3. צמצם את הסיכון לסרטן

זנגביל נחקר בהרחבה על השפעתו על תאי סרטן. מחקרים הראו כי הוא הורג תאי סרטן שחלות במהירות ובבטחה יותר מאשר תרופות כימותרפיות. אלה חדשות מדהימות, מכיוון שכימותרפיה נוטה לגרום לדאגות בריאותיות רבות ככל שהיא פותרת.

ג’ינג’ר נמצא גם כמונע דלקת במעי הגס והמעיים, המהווה גורם סיכון לסרטן של חלקי הגוף ההם. צפו בתוצאות מחקרים שוטפים בנושא זנגביל וסרטן!

4. עיכול משופר

הג’ינג’ר לא רק מפיג ריפלוקס חומציות ומפחית דלקת במעי שלך. זה יכול גם להרגיע בחילה. חלק מהסיבה היא שג’ינג’ר הוא אנטיביוטיקה טבעית שיכולה לדפוק את החיידקים המזיקים הגורמים להפרעת בטן.

זנגביל טוב גם לגירוי רוק המהווה חלק בלתי נפרד מתהליך העיכול. בין אם יש לך באג, אתה בהריון וחווה מחלת בוקר, או סתם אכלת משהו שלא הסכים איתך, ג’ינג’ר יכול להיות קו הצלה אמיתי.

5. הקלה והימנע מכאבי ראש

התכונות האנטי דלקתיות של הג’ינג’ר מועילות גם בטיפול בתלונה הנפוצה ביותר של המצב האנושי – כאבי ראש. הרבה תרופות נגד כאב ראש ללא מרשם הן למעשה פשוט נוגדי דלקת ולא משככי כאבים בפועל.

זנגביל הוא דרך טבעית להשיג אותו מטרה, אך ללא תופעות לוואי של ניסוחים כימיים. למעשה, מחקרים מראים שאכילת ג’ינג’ר בכל יום יש פוטנציאל למנוע מכאבי ראש ביחד, אפילו מיגרנות.

6. ירידה במשקל

ירידה במשקל היא דבר מסובך להשיג. הגוף רואה שומן מאוחסן כשמורת החירום שלו, ובאמת מעדיף לא לשרוף אותו. הדיאטה משחקת חלק גדול, אך חלק גדול מהאשמות במשקל שלכם נוגע גם לגנטיקה. לכן חשוב לעבוד עם גופך במאמץ לרדת במשקל, וג’ינג’ר יכול להוות מקור תמיכה מצוין.

ג’ינג’ר ידוע כמשמר את חילוף החומרים שלך, וזה חשוב מכיוון שתזונה אינטנסיבית מאיטה אותו לעיתים קרובות. לאחר שהמטבוליזם שלך מאט, סביר להניח שתחזיר את כל המשקל שאיבדת ברגע שתפסיק את הדיאטה. מנה יומית של ג’ינג’ר יכולה לעזור במניעת בעיה זו.

7. כאב וכאבי שרירים מופחתים

סוג שכיח נוסף של כאב הוא כאב שרירים, הנגרם לרוב כתוצאה מאימון או מאמץ יומי. מחקרים הראו שגם ג’ינג’ר יכול לעזור כאן. עם זאת, זה לא נוטה להקל באופן מיידי על כאבי שרירים.

במקום זאת, זנגביל שנלקח מדי יום יכול להפחית את רמת הכאב שמתפתח ולקצר את משך הריפוי כאשר השרירים שלך כאבים.

סיכום

עם כל היתרונות הבריאותיים המדהימים האלה, אנו מתקשים לבוא עם סיבה לא לאכול ג’ינג’ר כל יום. מה שכן, זנגביל יכול להיות יעיל בין אם הוא מבושל, מבושל, טרי או מיובש.

עם טעם מתוק וקצת חריף, זנגביל אידיאלי לשימוש במאפים, צ’יפס וסלטי פירות. זה גם טעים מספיק כדי לעמוד בפני עצמו בתה צמחים. בכל דרך שאתה לוקח את זה, זנגביל הוא הרגל יומיומי נהדר שיש.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close